Кондиціонер TCL Elite Series XA31 TAC-09CHSD/XA31I 26 м²
Енергоефективний, надійний та порівняно доступний побутовий інверторний кондиціонер у форматі спліт-системи для настінного монтажу. Ключовою особливістю цієї моделі стала повноцінна адаптація зовнішнього блоку до роботи на підігрів у зимових умовах вітчизняного клімату. Завдяки системі підігріву піддону зовнішнього блоку та картера довговічного інверторного компресора Toshiba GMCC, кондиціонер TCL Elite Series XA31 TAC-09CHSD/XA31I здатний ефективно обігрівати приміщення площею до 26 м ².
навіть за температури -20 °C. Використання передових японських технологій та вдосконаленої конструкції компресора забезпечило підвищену енергоефективність (А/А) та точність підтримки заданої користувачем температури. Корпус внутрішнього блоку має стриманий та елегантний зовнішній дизайн, який гармонійно інтегрується у будь-який сучасний інтер'єр. Для візуального контролю робочих параметрів на передній панелі є прихований LED-індикатор. Крім охолодження та обігріву, кондиціонер може працювати в режимі осушення повітря та організовувати його циркуляцію (до 420 м³/год). Підтримує тихий нічний режим, можливе дистанційне керування горизонтальними направляючими жалюзі. Передбачено підключення бездротового Wi-Fi-модуля для віддаленого керування.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TCL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TCL.
Купити TCL Elite Series XA31 TAC-09CHSD/XA31I 26 м²
Кондиционер TCL TAC-09CHSD/XA31I Inverter R32 WI-FI Ready | 20 200 грн. |
Спліт-система TCL TAC-09CHSD/XA31I Inverter R32 WI-FI Ready | 20 200 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) TCL TAC-09CHSD/XA31I Inverter R32 WI- | 16 800 грн. |
Модификації TCL Elite Series XA31 TAC-09CHSD/XA31I
Ціни на TCL Elite Series XA31 TAC-09CHSD/XA31I |
---|---|---|---|---|
TCL Elite Series XA31 TAC-09CHSD/XA31I 26 м² | від 15 000 грн. | 4 пропозиції | ||
TCL Elite Series XA31 TAC-12CHSD/XA31I 34 м² | від 18 499 грн. | 5 пропозицій | ||
TCL Elite Series XA31 TAC-18CHSD/XA31I 51 м² | від 27 499 грн. | 4 пропозиції | ||
TCL Elite Series XA31 TAC-24CHSD/XA31I 68 м² | від 34 999 грн. | 4 пропозиції |