Кондиціонер TCL TAC-24CHSA/XA31 Inverter 70 м²
від 17 178 грн. Купити! Кондиціонер TCL TAC-24CHSA/XA31 InverterArizona.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
TCL TAC-24CHSA/XA31 Inverter 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2170/1990 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики TAC-24CHSA/XA31 Inverter
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TCL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TCL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації TCL TAC-24CHSA/XA31 Inverter
Ціни на TCL TAC-24CHSA/XA31 Inverter |
---|---|---|---|---|
TCL TAC-09CHSA/XA31 Inverter 26 м² | від 11 390 грн. |
TCL TAC-12CHSA/XA31 Inverter 35 м² | від 11 930 грн. |
TCL TAC-18CHSA/XA31 Inverter 52 м² | від 16 979 грн. |
TCL TAC-24CHSA/XA31 Inverter 70 м² | від 17 178 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →