Кондиціонер TCL TAC-24CHSAI/IFP 70 м²
20 803 грн. Купити! Кондиціонер TCL TAC-24CHSAI/IFPArizona.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
TCL TAC-24CHSAI/IFP 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2160/2120 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики TAC-24CHSAI/IFP
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TCL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TCL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації TCL TAC-24CHSAI/IFP
Ціни на TCL TAC-24CHSAI/IFP |
---|---|---|---|---|
TCL TAC-09CHSAI/IFP 26 м² | від 9 226 грн. | 1 пропозиція | ||
TCL TAC-12CHSAI/IFP 35 м² | від 11 406 грн. | 1 пропозиція | ||
TCL TAC-18CHSAI/IFP 50 м² | від 15 958 грн. | 1 пропозиція | ||
TCL TAC-24CHSAI/IFP 70 м² | від 20 803 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →