USB-флешка Team Group C153 64 ГБ
Team Group C153 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group C153 64 ГБ
Усі ціни 10 →Team 64GB C153 Pink USB 2.0 (TC15364GK01) | 228 грн. |
USB флеш накопитель Team 64GB C153 Pink USB 2.0 (TC15364GK01) TC15364GK01 | 360 грн. |
Team 64Gb C153 Pink (TC15364GK01) TC15364GK01 | 193 грн. |
Team TC15364GK01 | 198 грн. |
Флеш пам'ять USB 2.0 64GB C153 Pink TEAM GROUP TC15364GK01 | 217 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →