Карта пам'яті Team Group microSD UHS-1 64 ГБ
Team Group microSDXC UHS-1 64Gb |
|
Недорогий накопичувач даних для мобільних пристроїв та інших гаджетів, які не висувають високих вимог до швидкості обміну даними. У специфікаціях моделі прописано швидкість читання на рівні 80 МБ/с, запису - 15 МБ/с. Зазначені цифри дотримуються і практично. Флешка відноситься до класу накопичувачів UHS-I Class 1 і промаркована позначенням класу відеозйомки V10. У режимі запису відео на карту пам'яті швидкість не просідає нижче 10 МБ/с.
Team Group microSDXC UHS-1 64Gb відповідає потребам мобільного способу життя. У доважок модель має удароміцність, водонепроникність, стійкість до магнітного і рентгенівського випромінювання. Від виробника продукт поширює дію довічна обмежена гарантія. У комплекті з накопичувачем зазвичай поставляється адаптер на повноформатний розмір SD. Також картка може бути укомплектована картридером для обміну даними з комп'ютерами та ноутбуками. Однак, його наявність необхідно уточнювати в окремому порядку безпосередньо у продавця товару.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Карта фуфло через 5 місяців перестала визначатися. Жаль 250 грн, брав через ОЛХ гарантії немає. Беріть люди у магазинах, там хоч би 1 рік гарантії 100% є. Їх нема Швидко зламалася користуюся Team Group microSDXC UHS-1 64Gb кілька місяців |
У критерії ціна якість ця картка показала себе добре. Купив для смартфона Xiaomi Redmi 3S. Картці вже більше року - все поки що чудово, працює. Незважаючи на невелику швидкість запису, всього 14-15 мегабайт на секунду, цього буде достатньо для запису відео FHD. Картка не розрахована на запис 4К. ціна якість немає Igor Potapov: користуюся Team Group microSDHC UHS-1 32Gb більше року |
Модификації Team Group microSD UHS-1
Ціни на Team Group microSD UHS-1 |
---|---|---|---|---|
Team Group microSD UHS-1 16 ГБ | від 185 грн. | 2 пропозиції | ||
Team Group microSD UHS-1 64 ГБ | від 180 грн. | 1 пропозиція | ||
Team Group microSD UHS-1 128 ГБ | від 399 грн. | 2 пропозиції |