Програвач вінілу Technics SL-1210GR
Відео 6Фото 13 |
Technics SL-1210GR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Technics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Technics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Technics SL-1210GR
Усі ціни 9 →Вініловий програвач Technics SL-1210GREEK | 65 999 грн. |
Вініловий програвач Technics SL-1210GREEK | 65 999 грн. |
Програвач вінілу Technics SL-1210GR Black | 75 999 грн. |
Програвач вінілу Technics SL-1210 GREG-K czarny | 76 506 грн. |
Програвач вінілових дисків Technics SL-1210GREEK | 66 790 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →