Радіоприймач / годинник TechniSat DigitRadio UP1
Фото 18 |
TechniSat DigitRadio UP1 |
|
Монтується в стіну, вбудовані еквалайзери та підтримка Bluetooth.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TechniSat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TechniSat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TechniSat DigitRadio UP1
Усі ціни 16 →Радіоприймач Technisat DigitRadio UP1 Black 0000/3900 | 5 683 грн. |
Радіоприймач Technisat DigitRadio UP1 Silver 0002/3900 | 6 416 грн. |
Радіоприймач Technisat UP1 0001/3900 | 5 305 грн. |
Радиоприемник Technisat DigitRadio UP1 Black 0000/3900 | 5 673 грн. |
Радіоприймач Technisat DigitRadio UP1 BT | 4 926 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →