Мультипіч Tefal Fry Delight FX 100
Відео 1Фото 10 |
Tefal Fry Delight FX 100 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Купити Tefal Fry Delight FX 100
Усі ціни 7 →Фритюрниця Tefal Fry Delight FX100 | 6 625 грн. |
Мультипечь tefal fx100015 | 6 005 грн. |
Мультипечь (аэрофритюрница) Tefal Fry Delight FX100 (FX100015) | 5 978 грн. |
Tefal FX100015 | 5 843 грн. |
Мультипечь TEFAL FX100015 | 6 000 грн. |
Мультипіч Tefal FX100015 Fry Delight | 5 809 грн. |
Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Fry Delight FX100 (FX100015) | 5 835 грн. |
Ім'я французького бренду Tefal широко відоме у всіх куточках земної кулі. Послідовників здорового харчування порадує аерофритюрниця FX 1000, що дає змогу готувати всяку смакоту з мінімальною кількістю жиру або ж зовсім без додавання олії.
Мультиповар
Зовні модель являє собою середніх розмірів «кубик» у чорно-білій гамі. У центрі його лицьової панелі прироблена ручка висувного кошика загальним об'ємом 3 л, у який можна завантажити одним махом до 800 г заморожених напівфабрикатів або сирої їжі для смаження «гарячими» повітряними потоками. Печі однаково гарно дається приготування як м'ясних страв, так і солодких десертів.
Піктограми-підказки
Органи управління пристроєм зосереджені ближче до верхнього торця. Зокрема: велика ручка 30-хвилинного таймера з помаранчевим «набалдашником» і повзунок вибору температури. Шкала останнього також позначена піктограмами-підказками з часом приготування окремих категорій продуктів. Так, курячі ніжки потрібно готувати в печі за температури 180 °С протягом 18-22 хв, а, наприклад, заморожену картоплю фрі — за температури 200 °С протягом 12-16 хв.
Лідерські якості
Знімні деталі мультипічки підлягають миттю в посудомийній машині, що позбавляє від турбот з догляду за ними після закінчення процедури приготування їжі. А ось ложкою дьогтю в бочці з медом є відсутність у комплектації окремих екземплярів моделі інструкції. Благо її можна без проблем знайти на просторах Всесвітньої павутини. Вказаний недолік не настільки критичний, щоб зіпсувати позитивне враження про прилад, і в сухому залишку пічка входить у когорту лідерів середнього цінового діапазону.