Контактний гриль Tefal OptiGrill 4in1 GC774D нержавіюча сталь
Відео 2Фото 10 |
Tefal OptiGrill 4in1 GC774D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal OptiGrill 4in1 GC774D нержавіюча сталь
Усі ціни 58 →Гриль Tefal OptiGrill 4in1 GC774D30 | 11 499 грн. |
Tefal OptiGrill 4in1 GC774D30 | 11 499 грн. |
Tefal Tefal OptiGrill 4in1 Inox GC774D30 | 11 499 грн. |
Електрогриль притискний Tefal OptiGrill 4in1 GC774D30 | 10 596 грн. |
Електрогриль Tefal OptiGrill 4 в 1 GC774D30 | 10 539 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →