Контактний гриль Tefal OptiGrill Elite GC750 чорний (GC750830)
Відео 9Фото 4 |
Tefal OptiGrill Elite GC750 нержавіюча сталь чорний |
|
Дисплей із зворотним відліком часу приготування і вибором продукту або ступеня прожарки. Автоматично підбирає необхідний рівень прожарювання залежно від товщини продукту.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal OptiGrill Elite GC750 чорний
Усі ціни 61 →Гриль Tefal OPTIGRILL ELITE GC750830 | 8 999 грн. |
Tefal GC750830 | 8 999 грн. |
Tefal Tefal GC750830 OptiGrill Elite | 8 999 грн. |
Електрогриль Tefal OptiGrill Elite GC750830 | 7 543 грн. |
Електрогриль притискний Tefal OptiGrill Elite GC750830 | 8 500 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 2 3 |
Крута штука. Як ми без нього жили раніше? Готує смачно та швидко. Легкий в управлінні. Зручно. Легко розбирається для миття. Підтримує правильне харчування. Недешевий. Два рази давав помилку, і обидва рази готував на вулиці взимку, але перезавантаж і окей. |
Використовую вже понад 2.5 років. Цілком задоволена, ніколи не підводивши працює справно. Продукти прожає ідеально. Надійність, простота у використанні. Автоматичне приготування Не можна мити пластини у грилі - швидко псується покриття. Змінили 3 комплекти Анэтта Хворостянкина: користуюся Tefal OptiGrill Elite GC750D більше року |
Загалом для м'яса і лінивого власника дуже толковий девайс, автоматична програма майже ідеальна, мінімально не вгадує але загалом дуже прикольна штука, за ці гроші прям супер штука Не потрібно взагалі напружуватись, реально модель для повних дурнів і неможливо майже зіпсувати продукти, маючи досвід користування як стаційарною піччю, так і газовим модним грилем, так і сковорідкою, це для квартирного варіанту одне з найкращих варіантів Маленька поверхня — реально беріть моль відразу на 40*20 см, це реально дуже допомагає, ще трохи ідіотичний інтерфейс особливо коли змажиш декілька страв великий лоток для скапування і краплі жиру капають далі лотка Вадим: користуюся Tefal OptiGrill Elite GC750D менше місяця |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
anonim
30 червня 2022, 10:07
Добрый день гриль выдает error 11 kalibrovka что это значит и как устранить #
anonim
2 грудня 2020, 16:01
Выдаёт ошибку 7 #
При включение гриль она немного греется, а потом выдаёт ошибку 7. Помагает выключение с розетки. Дальше всё ок. Было у кого-то такое? И как исправить, что бы не выдавало такую ошибку
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості електрогриля Tefal OptiGrill Elite GC750:бургер
сендвіч
риба
морепродукти
картопля
перець
червоне м'ясо
курка
ковбаса
бекон
баклажан
помідор
- Приготування заморожених продуктів
- Функція засмаженою скоринки
- Довжина мережевого шнура – 60 см
Модификації Tefal OptiGrill Elite GC750
Ціни на Tefal OptiGrill Elite GC750 |
---|---|---|---|---|
Tefal OptiGrill Elite GC750D нержавіюча сталь | від 6 796 грн. | 79 пропозицій | ||
Tefal OptiGrill Elite GC750 чорний | від 7 197 грн. | 62 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →