Ваги Tefal Premiss PP1401 (PP1401V0)
Фото 29 |
Tefal Premiss PP1401 PremissНЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Premiss PP1401
Усі ціни 34 →Ваги підлогові Tefal Premiss PP1401V0 | 799 грн. |
Ваги підлогові Tefal Premiss PP1401V0 | 799 грн. |
TEFAL Premiss PP1401V0 | 799 грн. |
Ваги підлогові електронні Tefal PP1401V0 | 1 040 грн. |
Ваги підлогові Tefal Premiss PP1401V0 | 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Tefal Premiss PP1401
Ціни на Tefal Premiss PP1401 |
---|---|---|---|---|
Tefal Premiss PP1401 | від 742 грн. | 34 пропозиції | ||
Tefal Premiss PP1403 | від 720 грн. | 8 пропозицій | ||
Tefal Premiss PP1430 | від 720 грн. | 4 пропозиції | ||
Tefal Premiss PP1400 | від 739 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →