Ваги Tefal Optiss Decor BC5122 (BC5122V0)
Tefal Optiss Decor BC5122 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Optiss Decor BC5122
Усі ціни 36 →Ваги кухонні Tefal OPTISS DECOR BC5122V1 | 819 грн. |
Ваги кухонні Tefal Optiss Decor BC 5122 V1 | 1 050 грн. |
Ваги кухонні TEFAL OPTISS DECOR BC5122V1 | 819 грн. |
Ваги кухонні електронні Tefal BC5122 | 1 072 грн. |
Ваги кухонні Tefal Optiss Decor BC5122V1 | 819 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →