Електрочайник Tefal Safe to touch KO260130 білий
Tefal Safe to touch KO260130 білий чорний |
|
Гравець на контрасті, що поєднує в зовнішності білі і чорні тони, виготовлений з високоякісного пластику, який вірою і правдою прослужить на благо приготування гарячого пиття протягом тривалого експлуатаційного терміну. Завдяки подвійним теплозахисних стінок чайник не нагрівається навіть з киплячою водою всередині, також подібна конструкція дозволяє підтримувати температуру вмісту в колбі місткістю 1.7 л протягом близько півгодини.
Tefal KO 2601 оснащений дисковим нагрівальним елементом потужністю 1800 Вт. В роботу чайник запускається натисканням перемикача з вбудованою підсвічуванням, що розташувався під рукояттю моделі. Безпосередньо на ручці знайшлося місце для механізму відкриття кришки, яка широко розчиняються для зручності наповнення резервуара водою. До того ж електрочайник обзавівся спеціальним фільтром для запобігання попадання в напій частинок накипу. Не зайвим буде відзначити можливість обертання виробу на підставці навколо осі, що дозволяє встановлювати і брати чайник з будь-якого боку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Купити Tefal Safe to touch KO260130 білий
Усі ціни 60 →Tefal Tefal KO260130 | 1 699 грн. |
Електрочайник Tefal SAFE'TEA KO260130 | 1 699 грн. |
Електрочайник Tefal KO260130 | 1 403 грн. |
Електрочайник Tefal KO260130 | 1 699 грн. |
Чайник Tefal KO260130 White Seamless | 1 606 грн. |
0 5 1 5 |
Користуюсь більше року, нічого особливого Немає Усередині немає дрібного сита, коли наливаєш у чашку витікає вода по чайнику за рахунок незручного носика Dasha Chumachok: користуюся Tefal Safe to touch KO260130 більше року |
За свої кошти- погань( Швидко гріє, зручно чиститись, не холоне-як термос невдала конструкція носика-тече, немає фільтра у носика Артёмыч: користуюся Tefal Safe to touch KO260130 більше року |
Користуюсь 2 роки з мінусо не можу нічого сказати
До цього купували багато електрочайників і ламалися за місяць. Надійність Поки що не виявлено користуюся Tefal Safe to touch KO260130 більше року |
- Обертання на підставці
Модификації Tefal Safe to touch KO260130
Ціни на Tefal Safe to touch KO260130 |
---|---|---|---|---|
Tefal Safe to touch KO260130 білий | від 1 403 грн. | 60 пропозицій | ||
Tefal Safe to touch KO260830 чорний | від 1 499 грн. | 59 пропозицій |