Електрочайник Tefal Safe to touch KO260830 чорний
Tefal Safe to touch KO260830 білий чорний |
|
Електричний чайник французького бренду Tefal представляє лінійку Safe to Touch. Модель оснащена подвійними стінками: внутрішні виконані з металу, а зовнішні — з пластику. Таке конструктивне рішення сприяє більш тривалому збереженню тепла всередині колби (заявлено 30 хвилин підтримки температури) і захищають від опіків при торканні. З метою створення ефекту термоса виробник також зробив 1,7-літрову колбу цілісної, відмовившись від розміщення індикатора рівня води із зовнішньої частини корпусу. Електрочайник Tefal KO 2608 отримав плоский 1800-вт нагрівальний елемент з автоматичним відключенням і захистом від википання. Кришка при натисканні кнопки на рукоятці відкидається на 90 градусів, що сприяє зручному наповненню і/або очищення внутрішніх стінок. У плані дизайну модель виділяється своєю суворою конічною формою і чорним кольором корпусу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Купити Tefal Safe to touch KO260830 чорний
Усі ціни 58 →Tefal Tefal KO260830 | 1 699 грн. |
Електрочайник Tefal SAFE'TEA KO260830 | 1 699 грн. |
Електрочайник Tefal KO260830 Уцінка | 1 999 грн. |
Електрочайник Tefal KO260830 | 1 699 грн. |
Електрочайник Tefal KO260830 | 1 699 грн. |
0 5 1 5 |
Користуюсь чайником близько 3 років. Раніше був Saturn із цільною колбою (але не було підвійної стінки), який пропрацював більше 10 років і я його у робочому стані віддав батькам. Цей чайник узяв тому, що у нього цільна колба (не протікає) і підвійна стінка (руки не обпекеш). Але це його єдині переваги. Короткий шнур (для мене не важливо). Дуже голосний (але це в принципі характерно для чайників такого типу). Кришка відкривається не широко (проте це несуттєво і я звик). Але що реально дратує так це те, що при знятті чайника він не виключається і коли ти його ставиш на місце він продовжує працювати, старий Saturn виключався. Форма носика не зручна, при повному чайнику вода розливається. Довго не виключається при закипанні. Тому хочу цей чайник поміняти на інший. Цільна колба
Підвійна стінка Не виключається при знятті з бази
Форма носика користуюся Tefal Safe to touch KO260830 більше року |
Чайник хороший, всередині метал, запаху немає, все чудово, АЛЕ він дуже шумний ((( на всю квартиру гуркоче, перед цим був теж тефаль 6 років і відмінно тихенький, а це тупо танк) ДУЖЕ ГУЧНИЙ Людмила Францкевич: користуюся Tefal Safe to touch KO260830 тиждень |
гідно оцінити не вдалося так як на другий день лопнула кришка. У сервісі говорять механічне ушкодження. А як на мене так пластик [censored] об'єм короткий шнур, якість пластику |
- Обертання на підставці на 360°
Модификації Tefal Safe to touch KO260830
Ціни на Tefal Safe to touch KO260830 |
---|---|---|---|---|
Tefal Safe to touch KO260130 білий | від 1 403 грн. | 60 пропозицій | ||
Tefal Safe to touch KO260830 чорний | від 1 499 грн. | 59 пропозицій |