Dreame Bot Z10 Pro
Відео 24Фото 9 |
Dreame Bot Z10 Pro |
|
Продуктивний роботизований пилосос з самоочисним пилозбірником для ефективної сухого та вологого прибирання в багатокімнатних квартирах і котеджах. Комплектується станцією для автоматичного вивантаження сміття в окремий одноразовий мішок об'ємом 4 л, якого вистачить на 30-60 днів. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2021 року. Орієнтований на просунутих користувачів, які вибирають побутову техніку, яка дозволяє частково або повністю автоматизувати рішення повсякденних побутових завдань.
Роботизований пилосос Dreame Bot Z10 Pro обладнаний циклонним фільтром, здатний збирати пил, пісок, дрібне сміття, волосся і шерсть домашніх тварин. Вдосконалена система LiDAR сканує навколишнє оточення, в режимі реального часу будує 3D-модель оточення і зберігає планування 1-3 поверхів. Гібридні 3d-сканери в передній частині корпусу вимірюють точну відстань між об'єктами і датчиками за допомогою лазера, за рахунок чого робот здатний автоматично ідентифікувати такі об'єкти, як Меблі, кабелі, тапочки і уникати їх заздалегідь, що дозволяє знизити ризик зіткнення і застрявань. Завдяки розвиненій персоналізації можна налаштувати зони прибирання кожної кімнати і створити віртуальні межі. Апарат обладнаний акумулятором ємністю 5200 мАгод, що забезпечує 2,5 год автономної роботи. Поповнення заряду відбувається автоматично від комплектної док-станції, а по завершенні зарядки робот продовжує прибирання з місця зупинки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dreame 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dreame.
Купити Dreame Bot Z10 Pro
Усі ціни 36 →Робот-пилосос Xiaomi Dreame Vacuum Cleaner Bot Z10 Pro Black (RLS5D) | 16 849 грн. |
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot Z10 Pro | 16 884 грн. |
Робот-пилосос Xiaomi Dreame Bot Z10 Pro Auto-Empty Robotic Vacuum Mop Clea | 18 111 грн. |
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot Z10 PRO | 19 089 грн. |
Dreame Bot Z10 PRO | 17 200 грн. |