Витяжка Teka DBB 60 нержавіюча сталь (40460400)
Teka DBB 60 нержавіюча сталь |
|
Кухонна витяжка із традиційною купольною конструкцією. Корпус пристрою монтується безпосередньо над варильною поверхнею, при цьому великий повітрозабірник дозволяє покрити простір над усіма конфорками стандартної плити (шириною до 60 см). І тут відведення забрудненого повітря багаторазово спрощується. Модель здатна всмоктувати до 700 м³/год повітря (мається на увазі максимальна продуктивність двигуна).
Весь піт, насичений жирами і вологою, легко і швидко спрямовується в канал вентиляції, що дозволяє повітря на кухні і прилеглих приміщеннях залишатися чистим і свіжим. Кухонна витяжка Teka DBB 60 оснащена індикатором увімкнення, який винесений на панель управління. Механічні кнопки дозволяють зручно перемикати швидкість турбіни (передбачені класичні три режими) та включати підсвічування.
У цій моделі встановлений жироуловлюючий фільтр, який складається з двох секцій. Сітки жирового фільтра легко знімаються для періодичного очищення. Купольна конструкція кухонної витяжки відрізняється цікавим дизайном, дозволяючи принагідно покращити інтер'єр кухні. Пристрій оснащений декоративним кожухом, за яким можна сховати частину повітроводу, що підключається до вентиляції.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Купити Teka DBB 60 нержавіюча сталь
Усі ціни 8 →Teka Teka DBB 60 Inox | 6 498 грн. |
Кухонна витяжка Teka Easy DBB 60 (40460400) нержавіюча сталь | 6 498 грн. |
Витяжка кухонна Teka DBB 60 нержавіюча сталь 40460400 | 6 498 грн. |
TEKA DBB 60 НЕРЖАВІЮЧА СТАЛЬ 40460400 | 6 498 грн. |
Витяжка кухонна Teka DBB 60 40460400 | 6 498 грн. |