Витяжка Teka DLV 68660 WH TOS білий (112930025)
Фото 10 |
Teka DLV 68660 WH TOS білий 2022 рікMaestro |
|
Функція Fresh — витяжка включається на 10 хвилин кожну годину, щоб позбавити вас від будь-яких неприємних запахів на кухні.
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka DLV 68660 WH TOS білий
Усі ціни 7 →Пристінна кухонна витяжка Teka DLV 68660 WH TOS 112930025 | 21 358 грн. |
Витяжка похила Teka DLV 68660 TOS White (112930025) | 21 365 грн. |
Teka DLV 68660 WH TOS | 23 616 грн. |
Витяжка Teka DLV 68660 WH 112930025 | 21 358 грн. |
Teka DLV 68660 WH TOS | 24 192 грн. |
Витяжка похила Teka DLV 68660 TOS White (112930025) | 21 355 грн. |
Вытяжка наклонная Teka DLV 68660 TOS White (112930025) | 21 361 грн. |
Модификації Teka DLV 68660 WH TOS
Ціни на Teka DLV 68660 WH TOS |
---|---|---|---|---|
Teka DLV 68660 WH TOS білий | від 21 355 грн. | 7 пропозицій | ||
Teka DLV 68660 LB TOS коричневий | від 19 068 грн. | 5 пропозицій | ||
Teka DLV 68660 SM TOS сріблястий | від 21 355 грн. | 10 пропозицій | ||
Teka DLV 68660 ST TOS сірий | від 17 727 грн. | 7 пропозицій | ||
Teka DLV 68660 BK TOS чорний | від 16 170 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →