Лазерний нівелір Tekhmann TSL-2 (845270)
Відео 2Фото 5 |
Tekhmann TSL-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tekhmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tekhmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tekhmann TSL-2
Усі ціни 28 →Лазерний рiвень Tekhmann TSL-2/10 Gc 852582 | 2 420 грн. |
Лазерний рiвень Tekhmann TSL-2/10 Gc (852582) | 2 420 грн. |
Лазерный нивелир Tekhmann tsl-2/20 r (852583) | 1 854 грн. |
Лазерний нівелір Tekhmann TSL-2/10 Gc (852582) | 2 457 грн. |
ще 20 пропозицій
Купив це диво техніки приємно здивував за свої гроші хороший апарат, на точність не перевіряв, але в пілотному режимі показав себе добре Ціна якість норм промінь трохи товстий але його видно добре, як варіант для домашнього майстра цілком придатний При фіксації променя йде горизонти і дуже незручний важіль вимикача хоча вкл викл відпрацьовує на ура вектор фриз: користуюся Tekhmann TSL-2 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →