Лазерний нівелір Tex-AC TA-04-021
Фото 6 |
Tex-AC TA-04-021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-04-021
ЛАЗЕРНИЙ РІВЕНЬ TEX.AC ТА-04-021 | 1 959 грн. |
Лазерний рівень Tex.AC ТА-04-021 (0-20/50 м) TA-04-021 | 2 110 грн. |
Лазерний нівелір Tex.AC ТА-04-021 (0-20/50 м) TA-04-021 | 2 115 грн. |
Лазерний нівелір Tex.AC ТА-04-021 (0-20/50 м) | 2 115 грн. |
Нівелір лазерний Tex.AC TA-04-021 20-50 м червоний | 2 115 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →