Лазерний нівелір Tekhmann TSL-5 (845271)
Фото 7 |
Tekhmann TSL-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tekhmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tekhmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tekhmann TSL-5
Усі ціни 22 →Лазерный уровень Tekhmann TSL-5 | 2 990 грн. |
Лазерний рiвень Tekhmann TSL-5 (845271) | 2 990 грн. |
Лазерный нивелир Tekhmann tsl-5 (845271) | 3 129 грн. |
Далекомір Tekhmann TSL-5 | 2 990 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →