Лазерний нівелір Bosch GLL 2 Professional 0601063A01
Відео 4Фото 9 |
Bosch GLL 2 Professional 0601063A01 |
|
Лазерний нівелір призначений для використання всередині невеликих приміщень при виконанні будівельних, монтажних або оздоблювальних робіт. Він може проєктувати дві осі: горизонтальну та вертикальну. Дальність променя обмежена 10 метрами. Колір лазера – червоний. Пристрій має механізм самовирівнювання, що відключається, який компенсує помилки установки в межах ±4°. Лазерний нівелір Bosch GLL 2 Professional – компактний (77х63х84 мм) та легкий (280 г) прилад, його зручно носити у кишені. На одному комплекті з двох батарейок він може пропрацювати до 15 годин. У коробці з пристроєм також знаходиться тримач - пристосування, що дозволяє кріпити нівелір до різних предметів (на зразок драбини, металопрофілю або одвірка) і нахиляти його під потрібним кутом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GLL 2 Professional 0601063A01
Усі ціни 39 →Лазерный Нивелир Bosch GLL 2 Prof + MM2 0601063A01 | 2 045 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GLL 2 + MM 2 0601063A01 | 2 072 грн. |
Лазерный нивелир Bosch Professional GLL 2 с держателем MM 2 0601063A01 | 2 072 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GLL 2 Professional з тримачем MM 2 0601063A01 | 2 072 грн. |
Нивелир лазерный Bosch GLL 2+MM 2 (0601063A01) | 2 072 грн. |
Якісний нівелір, з яскравими та чіткими лініями та дуже простий у використанні. Ще дуже сподобалося кріплення MM2, яке йде з ним у комплекті, ним можна прикріпити будь-куди. Рекомендую до покупки! Якісний, надійний, простий у використанні, відмінне кріплення. Не виявив Алексей: користуюся Bosch GLL 2 Professional 0601063A01 кілька місяців |