Лазерний нівелір Pro-Craft LE-5D
Відео 1Фото 4 |
Pro-Craft LE-5D 2 вертикалі4 вертикалі |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Craft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Craft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Craft LE-5D
Усі ціни 14 →Лазерний рівень Procraft LE-5D (із зеленим діодом) | 3 000 грн. |
Лазерный нивелир ProCraft LE-5D | 2 536 грн. |
Лазерний рівень Procraft LE-5D | 2 260 грн. |
Рівень лазерний ProCraft LE-5D (Зелений промінь) 330000 | 2 535 грн. |
Лазерний рівень Procraft LE-5D (з зеленим діодом) | 2 535 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pro-Craft LE-5D
Ціни на Pro-Craft LE-5D |
---|---|---|---|---|
Pro-Craft LE-3D | від 1 952 грн. | 12 пропозицій | ||
Pro-Craft LE-5D | від 2 260 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →