Самокат Tempish Big Boy (1050000227)
Відео 1Фото 13 |
Tempish Big Boy |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish Big Boy
Усі ціни 17 →Самокат Tempish BIG BOY (1050000227) | 7 543 грн. |
Самокат трюковый Tempish Big Boy | 7 990 грн. |
Tempish Big Boy (1050000227) 1050000227 | 7 591 грн. |
Самокат трюковий Tempish BIG BOY 1050000227 | 7 990 грн. |
Tempish Самокат трюковой Tempish BIG BOY Black 1050000227 | 7 990 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →