Конвектор Teploceramic TCM-RA 550 0.55 кВт
Відео 3Фото 6 |
Teploceramic TCM-RA 550 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teploceramic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teploceramic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teploceramic TCM-RA 550 0.55 кВт
Усі ціни 23 →Обігрівач керамічний Teploceramic TCM-RA 550 (49103) | 3 899 грн. |
Конвектор teploceramic tcm-ra 550 (49733) | 3 057 грн. |
Конвектор Teploceramic ТСМ-RA 550 (49202) ТСМ-RA 550 (49202) | 3 130 грн. |
Обогреватель Teploceramic TCM-RA 550 (бежевый мрамор 49202) | 2 998 грн. |
Обігрівач Teploceramic TCM-RA 550-49202 | 3 899 грн. |
ще 18 пропозицій
1 1 0 3 |
Вдала модель на стіну для помірного прогріву невеликої кімнати поки що не ввімкнули центральне опалення. Не сподівайтеся, що будь-який обігрівач на 500 Вт обігріє повністю холодне приміщення у сильний мороз. Якісно зроблено, приємно виглядає і на стіні не займає зайвого місця. Працює безшумно та не сушить повітря, на відміну від тепловентилятора. Невисока ефективність тільки для невеликих приміщень. |
Купили встановили працює відмінно 1000 на 15м2 цілком вистачає з лишком мені здається що і 20 метрів потягне вільно рекомендую. За 4 години наздогнав у спальні температуру 22 градуси і тримав без жодних нюансів довелося навіть вимикати жарко стало при центральному опаленні такого не пам'ятаю регулятор працює відмінно і установка простіше не кудись. поки що нічого сказати а там подивимося:) Володимир Чепа: користуюся Teploceramic TCM-RA 750 менше місяця |
Тонкий Площа обігрівача не вся прогрівається, температура в кімнаті та на обігрівачі не збігається на 7 градусів щойно купив(ла) Teploceramic TCM-RA 1000 рекомендую не купувати |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Teploceramic TCM-RA 550
Ціни на Teploceramic TCM-RA 550 |
---|---|---|---|---|
Teploceramic TCM-RA 500 0.5 кВт | від 2 189 грн. | 102 пропозиції | ||
Teploceramic TCM-RA 550 0.55 кВт | від 2 998 грн. | 23 пропозиції | ||
Teploceramic TCM-RA 750 0.75 кВт | від 2 900 грн. | 304 пропозиції | ||
Teploceramic TCM-RA 1000 1 кВт | від 3 607 грн. | 273 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →