Проточний водонагрівач Termet TERMAQ Electronic GE-19-02
Фото 3 |
Termet TERMAQ Electronic GE-19-02 |
|
Компактний і енергоефективний газовий проточний водонагрівач середньої потужності для настінного монтажу з вертикальною орієнтацією корпусу. Обладнаний відкритою камерою згоряння, яка потребує повноцінної димохідної системи діаметром 115 мм і електричним підпалом, що живиться від змінних батарей. Не залежить від підключення до побутової електромережі. Зручний і безпечний в повсякденному використанні.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, здатний забезпечити швидке приготування гарячої води в кількості до 11,5 л/хв (за умови підігріву на 25 °C). Цей апарат впорається з обслуговуванням побутових потреб невеликих домогосподарств, в яких проживає 2-5 чол.на відміну від накопичувальних бойлерів, проточний газовий водонагрівач TERMAQ Electronic GE-19-02 демонструє високу швидкість підігріву, забезпечуючи подачу гарячої води всього через 20-30 сек після запуску. Надійна і інтуїтивно зрозуміла механічна система управління підтримує температуру шляхом зміни інтенсивності полум'я пальників (до 19,2 кВт) і регулювання протоки води. Є захист від перегріву і включення без води. Передбачений газ-контроль і контроль тяги.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Termet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Termet.
Купити Termet TERMAQ Electronic GE-19-02
Przepływowy podgrzewacz wody Termet TermaQ GE-19-02 ECO GZ 50 (WGE37230000 | 14 555 грн. |
Газова колонка TERMAQ ELECTRONIC GE-19-02 | 10 750 грн. |
Przepływowy podgrzewacz wody Termet Termaq Electronic Eco GE-19-02PB (WGE3 | 15 334 грн. |
Przepływowy podgrzewacz wody Termet Ogrzewacz Gazowy Wody Przepływowy Term | 18 368 грн. |
Колонка газова TERMET GE 19-02 TERMAQ ELECTRONIC PRO | 10 980 грн. |