Циркуляційний насос TERMOJET APE 25/80-180 8 м 1 1/2" 180 мм (271020221156)
TERMOJET APE 25/80-180 8 м
1 1/2"
180 мм
4 м
1 1/2"
130 мм
4 м 1 1/2"
180 мм
6 м 1 1/2"
130 мм
6 м 1 1/2"
180 мм
8 м 1 1/2"
130 мм
8 м 1 1/2"
180 мм
8 м 2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3600 л/год
Макс. напір:8 м
Споживана потужність:65 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики APE 25/80-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TERMOJET 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TERMOJET.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації TERMOJET APE 25/80-180
Ціни на TERMOJET APE 25/80-180 |
---|---|---|---|---|
TERMOJET APE 25/40-130 4 м 1 1/2" 130 мм | від 4 383 грн. | 2 пропозиції | ||
TERMOJET APE 25/40-180 4 м 1 1/2" 180 мм | від 3 999 грн. | 2 пропозиції | ||
TERMOJET APE 25/60-130 6 м 1 1/2" 130 мм | від 3 930 грн. | 2 пропозиції | ||
TERMOJET APE 25/60-180 6 м 1 1/2" 180 мм | від 4 033 грн. | 2 пропозиції | ||
TERMOJET APE 25/80-130 8 м 1 1/2" 130 мм | від 4 927 грн. | 2 пропозиції | ||
TERMOJET APE 25/80-180 8 м 1 1/2" 180 мм | від 5 159 грн. | 2 пропозиції | ||
TERMOJET APE 32/80-180 8 м 2" 180 мм | від 5 780 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →