Радіатор опалення Terra teknik 22K 500x1300
від 3 099 до 3 204 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Україна |
Модифікації Terra teknik 22K 41
Характеристики
Terra teknik 22K 500x1300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Terra teknik 22K 500x1300
Радиатор стальной Terra Teknik 22K 500x1300 боковое | 3 099 грн. |
Радіатор сталевий Terra Teknik 22K 500x1300 бічне підключення 6541578 | 3 204 грн. |
Terra Teknik 22K 500x1300 6541578 | 3 204 грн. |
Закрити
Рекомендуємо