Каструля TESCOMA Manico Rosso 597870
Фото 3 |
TESCOMA Manico Rosso 597870 3 л4.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Manico Rosso 597870
Каструля Tescoma Manico Rosso 20 см 3.0 л (597870) | 1 659 грн. |
Каструля MANICO ROSSO 20 см, 3.0 л Tescoma 597870 | 1 659 грн. |
Каструля Tescoma Manico Rosso алюмінієва 3 л (597870) | 1 659 грн. |
Модификації TESCOMA Manico Rosso 597870
Ціни на TESCOMA Manico Rosso 597870 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Manico Rosso 597870 | від 1 659 грн. | 3 пропозиції | ||
TESCOMA Manico Rosso 597874 | від 2 159 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →