Каструля Berlinger Haus Primal Gloss BH-6571
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6571 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Primal Gloss BH-6571
Усі ціни 10 →Каструля Berlinger Haus 2.5 л (BH-6571) | 1 553 грн. |
Кастрюля Berlinger Haus 2.5 л (BH-6571) | 1 553 грн. |
Кастрюля з крышками 2,5 л Berlinger Haus BH-6571 | 1 435 грн. |
Berlinger Haus BH-6571 | 1 474 грн. |
Каструля Berlinger Haus BH-6571 20 см 2.5 л | 1 616 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →