Каструля TESCOMA Manico Rosso 597874
Фото 3 |
TESCOMA Manico Rosso 597874 3 л4.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Manico Rosso 597874
Каструля Tescoma Manico Rosso 24 см 4.5 л (597874) | 2 159 грн. |
Каструля MANICO ROSSO 24 см, 4.5 л Tescoma 597874 | 2 159 грн. |
Каструля Tescoma Manico Rosso алюмінієва 4,5 л (597874) | 2 159 грн. |
Модификації TESCOMA Manico Rosso 597874
Ціни на TESCOMA Manico Rosso 597874 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Manico Rosso 597870 | від 1 659 грн. | 3 пропозиції | ||
TESCOMA Manico Rosso 597874 | від 2 159 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →