Сковорідка TESCOMA Presto 594026 26 см
Фото 6 |
TESCOMA Presto 594026 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Presto 594026 26 см
Сковорода Tescoma Presto 26 см (594026t) | 1 369 грн. |
Сковорода PRESTO 26 см Tescoma 594026 | 1 369 грн. |
Сковорода Tescoma Presto 26 см кругла (594026) | 1 369 грн. |
Додаткові функції і можливості сковорідки TESCOMA Presto 594026:
- Ручка з отвором для підвішування
Модификації TESCOMA Presto 594026
Ціни на TESCOMA Presto 594026 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Presto 594024 24 см | від 1 209 грн. | 3 пропозиції | ||
TESCOMA Presto 594026 26 см | від 1 369 грн. | 3 пропозиції | ||
TESCOMA Presto 594028 28 см | від 1 509 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →