Сковорідка TESCOMA Presto 594024 24 см
Фото 6 |
TESCOMA Presto 594024 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Presto 594024 24 см
Сковорода Tescoma Presto 24 см (594024) | 1 209 грн. |
Сковорода PRESTO 24 см Tescoma 594024 | 1 209 грн. |
Сковорода Tescoma Presto 24 см кругла (594024) | 1 209 грн. |
Додаткові функції і можливості сковорідки TESCOMA Presto 594024:
- Ручка з отвором для підвішування
Модификації TESCOMA Presto 594024
Ціни на TESCOMA Presto 594024 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Presto 594024 24 см | від 1 209 грн. | 3 пропозиції | ||
TESCOMA Presto 594026 26 см | від 1 369 грн. | 3 пропозиції | ||
TESCOMA Presto 594028 28 см | від 1 509 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →