Сковорідка TESCOMA i-Premium 602438 28 см
Фото 3 |
TESCOMA i-Premium 602438 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA i-Premium 602438 28 см
Сковорода глибока Tescoma i-Premium Stone 28 см (602438t) | 2 599 грн. |
Сковорода глибока i-PREMIUM Stone 28 см Tescoma 602438 | 2 599 грн. |
Сковорода Tescoma i-Premium Stone 28 см антипригарна (602438) | 2 599 грн. |
Модификації TESCOMA i-Premium 602438
Ціни на TESCOMA i-Premium 602438 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA i-Premium 602434 24 см | від 2 199 грн. | 3 пропозиції | ||
TESCOMA i-Premium 602438 28 см | від 2 599 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →