Сковорідка для млинців TESCOMA Presto 594225 25 см
TESCOMA Presto 594225 22 см25 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Presto 594225 25 см
Сковорода для млинців Tescoma PRESTO, Ø 25 см 594225 | 899 грн. |
Сковорода для млинців Tescoma Presto 25 см (594225t) | 899 грн. |
Сковорода для млинців PRESTO 25 см Tescoma 594225 | 899 грн. |
Сковорода для млинців Tescoma Presto 25 см антипригарна (594225) | 899 грн. |
Модификації TESCOMA Presto 594225
Ціни на TESCOMA Presto 594225 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Presto 594222 22 см | від 799 грн. | 1 пропозиція | ||
TESCOMA Presto 594225 25 см | від 899 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →