Точило для ножів TESCOMA Presto 863052
TESCOMA Presto 863052 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Presto 863052
Точило Tescoma PRESTO 863052 | 549 грн. |
Точило для ножів Tescoma Presto (863052t) | 549 грн. |
Точило PRESTO . Tescoma 863052 | 549 грн. |
Стругачка механічна Tescoma Presto 20см 863052 | 549 грн. |
Точило 20 см Tescoma Presto (863052) | 549 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →