Фільтр для акваріума Tetra EX 1500 Plus
Відео 1Фото 6 |
Tetra EX 1500 Plus |
|
Фільтруючі матеріали забезпечують біологічну, хімічну та фізичну очистку води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tetra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tetra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tetra EX 1500 Plus
Усі ціни 10 →Фільтр для акваріума Tetra External EX 1500 Plus (302785) | 10 119 грн. |
Зовнішній фільтр Tetra External Ex 1500 для акваріума 300-600 л (302785) | 10 119 грн. |
Фільтр для акваріума Tetra External EX 1500 Plus (4004218302785) 400421830 | 8 075 грн. |
Tetra Фільтр для акваріума Tetra External EX 1500 Plus (4004218302785) 400 | 8 075 грн. |
Фільтр для акваріума Tetra External EX-1500 Plus 17W, 1900л/год 300-600л № | 8 185 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Наповнювачі, що фільтрують:
- CR Filterrings (керамічні кільця, що фільтрують)
- BF BioFoam (губка біофільтрації)
- BB BioBalls (кульки для біологічної фільтрації)
- CF Carbon (вугільний наповнювач)
- FF FilterFloss (губки тонкого очищення)
Модификації Tetra EX 1500 Plus
Ціни на Tetra EX 1500 Plus |
---|---|---|---|---|
Tetra EX 600 Plus | від 5 184 грн. | 1 пропозиція | ||
Tetra EX 500 Plus | від 4 466 грн. | 3 пропозиції | ||
Tetra EX 700 Plus | від 5 076 грн. | 5 пропозицій | ||
Tetra EX 1000 Plus | від 5 846 грн. | 7 пропозицій | ||
Tetra EX 1500 Plus | від 8 075 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →