Фільтр для акваріума Tetra EX 500 Plus
Відео 1Фото 43 |
Tetra EX 500 Plus |
|
Фільтруючі матеріали забезпечують біологічну, хімічну та фізичну очистку води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tetra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tetra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tetra EX 500 Plus
Зовнішній фільтр Tetra External EX 500, для акваріума до 100 л | 5 576 грн. |
Зовнішній фільтр Tetra External EX 500 Plus для акваріума до 100 л | 4 466 грн. |
Зовнішній фільтр для акваріума Tetra External EX 500 Plus 5,5W, 910л/ч | 5 018 грн. |
Відеоогляди
Фильтрующие наполнители:
- CR Filterrings (керамические фильтрующие кольца)
- BF BioFoam (губка биофильтрации)
- BB BioBalls (шарики для биологической фильтрации)
- CF Carbon (угольный наполнитель)
- FF FilterFloss (губки тонкой очистки)
Модификації Tetra EX 500 Plus
Ціни на Tetra EX 500 Plus |
---|---|---|---|---|
Tetra EX 600 Plus | від 5 184 грн. | 1 пропозиція | ||
Tetra EX 500 Plus | від 4 466 грн. | 3 пропозиції | ||
Tetra EX 700 Plus | від 5 076 грн. | 5 пропозицій | ||
Tetra EX 1000 Plus | від 5 846 грн. | 7 пропозицій | ||
Tetra EX 1500 Plus | від 8 075 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →