Електролобзик Tex-AC TA-01-580
Фото 5 |
Tex-AC TA-01-580 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-01-580
Усі ціни 10 →Електролобзик Tex.AC ТА-01-580 | 2 173 грн. |
Лобзик електричний TEX.AC ТА-01-580 (1.05 кВт) TA-01-580 | 1 950 грн. |
Электролобзик ТехАС ТА-01-580 | 1 769 грн. |
ЛОБЗИК TEX.AC ТА-01-580 | 2 005 грн. |
Лобзик електричний Тех.АС TA-01-580 1050 Вт | 1 769 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →