Радіоприймач / годинник TFA 981009
TFA 981009 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TFA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TFA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TFA 981009
Усі ціни 7 →Годинник проекційний TFA 981009 | 2 332 грн. |
Настольные часы TFA 981009 | 2 332 грн. |
Проекційний годинник з термометром і DCF сигналом TFA 981009 | 2 332 грн. |
Проєкційний годинник з будильником TFA 981009 | 2 332 грн. |
Проекційні годинники TFA (981009) | 2 332 грн. |
Проекційний годинник з термометром і DCF сигналом TFA 981009 | 2 332 грн. |
Годинник проекційний TFA 981009 | 2 332 грн. |
Додаткові функції і можливості радіоприймача / годинника TFA 981009:
- Радіоконтроль
РекомендуємоПорівняти в таблиці →