Термометр / барометр TFA Linea Plus (35.1144.01)
Фото 3 |
TFA Linea Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TFA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TFA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TFA Linea Plus
Усі ціни 8 →Метеостанція TFA "LINEA PLUS" 35114401.IT | 3 948 грн. |
Метеостанция TFA 35114401.IT | 3 948 грн. |
TFA Метеостанция TFA "LINEA PLUS", чёрный, 184x40x188 мм 35114401.IT | 3 948 грн. |
Метеостанція TFA LINEA PLUS 35114401.IT | 3 948 грн. |
Метеостанція TFA LINEA PLUS 35114401IT | 3 948 грн. |
ще 3 пропозиції