Водяне охолодження Thermaltake Floe RC Ultra 360 CPU & Memory (CL-W325-PL12GM-A)
Відео 3Фото 6 |
Thermaltake Floe RC Ultra 360 CPU & Memory
240 мм360 мм
Тип:водяне охолодження
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2500 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Floe RC Ultra 360 CPU & Memory
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Floe RC Ultra 360 CPU & Memory
Усі ціни 26 →Система рідинного охолодження Thermaltake Floe RC Ultra 360 CPU&Memory AIO | 15 499 грн. |
Кулер Thermaltake Floe Rc Ultra 360 (CL-W325-PL12GM-A) | 14 681 грн. |
Система водяного охолодження ThermalTake Floe RC Ultra 360 CPUMemory AIO L | 15 399 грн. |
ThermalTake Floe RC Ultra 360 CPUMemory AIO Liquid Cooler CL-W325-PL12GM-A | 15 729 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Thermaltake Floe RC Ultra 360 CPU & Memory
Ціни на Thermaltake Floe RC Ultra 360 CPU & Memory |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Floe RC Ultra 240 CPU & Memory | від 13 716 грн. | 26 пропозицій | ||
Thermaltake Floe RC Ultra 360 CPU & Memory | від 14 169 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →