Водяне охолодження Thermaltake ToughLiquid Ultra 420 (CL-W366-PL14BL-A)
Відео 8Фото 7 |
Thermaltake ToughLiquid Ultra 420
Тип:водяне охолодження
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2000 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики ToughLiquid Ultra 420
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake ToughLiquid Ultra 420
Thermaltake TOUGHLIQUID Ultra 420 All-In-One Liquid Cooler 420mm, czarny ( | 12 240 грн. |
Thermaltake TOUGHLIQUID Ultra 420 All-In-One Liquid Cooler 420mm, czarny ( | 12 546 грн. |
Водяне охолодження Thermaltake ToughLiquid Ultra 420 (CL-W366-PL14BL-A) | 12 229 грн. |
Водяное охлаждение Thermaltake Toughliquid Ultra 420 (CL-W366-PL14BL-A) | 12 772 грн. |
Водяне охолодження Thermaltake Toughliquid Ultra 420 (CL-W366-PL14BL-A) | 12 766 грн. |
23 вересня 2022, 21:49
Кріплення AMD PUMP Bracket #
Додали кріплення AMD PUMP Bracket
Щиро дякую cервіс центр Ro.etka за те що знайшли та прислали таку необхідну деталь кріплення! Слава Україні!
20 вересня 2022, 20:40
Відсутнє кріплення AMD PUMP Bracket #
Сервіс центр Ro.etka пішов на зустріч до свого клієнта та скоро питання буде вирішене та закрите. Як буде обов'язково відпишу! ДАЛІ БУДЕ... Слава Україні!
14 вересня 2022, 21:09
Відсутнє кріплення AMD PUMP Bracket після сервісного центру #
Відсутнє кріплення AMD PUMP Bracket після сервісного центру Ro.etka не повернули, проcив їх вислати кріплення та досі очікую щоб вислали(в найближчий до мене) магазин Ro.etka кріплення (AMD PUMP Bracket) те що одягається на водоблок та прижимає його до процесора за допомогою 4 пружинок-гвинтів. Через це не можу підключити та перевірити чи робить система водяного охолодження чи не робить. Більше місяця очікував повернення із сервіс центру, та досі не маю можливості перевірити чи в робочому стані.
Відеоогляди
Модификації Thermaltake ToughLiquid Ultra 420
Ціни на Thermaltake ToughLiquid Ultra 420 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake ToughLiquid Ultra 240 | від 8 061 грн. | 26 пропозицій | ||
Thermaltake ToughLiquid Ultra 280 | від 9 565 грн. | 5 пропозицій | ||
Thermaltake ToughLiquid Ultra 360 | від 13 440 грн. | 5 пропозицій | ||
Thermaltake ToughLiquid Ultra 420 | від 12 229 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →