Вентилятор Thermaltake ToughFan 12 High Static Pressure (1-Fan Pack) (CL-F117-PL12BL-A)
Фото 6 |
Thermaltake ToughFan 12 High Static Pressure (1-Fan Pack)
120 мм140 мм
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2000 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики ToughFan 12 High Static Pressure (1-Fan Pack)
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake ToughFan 12 High Static Pressure (1-Fan Pack)
Усі ціни 16 →Вентилятор Thermaltake TOUGHFAN 12 Radiator Fan Black (CL-F117-PL12BL-A) C | 730 грн. |
Кулер Thermaltake TOUGHFAN 12 Radiator Fan 1Pack/Fan/12025/PWM 500~2000rpm | 730 грн. |
ThermalTake TOUGHFAN 12 Radiator Fan 1Pack CL-F117-PL12BL-A | 779 грн. |
Кулер до корпусу ThermalTake TOUGHFAN 12 Radiator Fan 1Pack (CL-F117-PL12B | 730 грн. |
ThermalTake Кулер до корпусу ThermalTake TOUGHFAN 12 Radiator Fan 1Pack (C | 730 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Thermaltake ToughFan 12 High Static Pressure (1-Fan Pack)
Ціни на Thermaltake ToughFan 12 High Static Pressure (1-Fan Pack) |
---|---|---|---|---|
Thermaltake ToughFan 12 High Static Pressure (1-Fan Pack) | від 719 грн. | 17 пропозицій | ||
Thermaltake ToughFan 14 High Static Pressure (1-Fan Pack) | від 750 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →