Бойлер Thermex ID-50 H Smart
Фото 3 |
Thermex ID-50 H Smart 43 л68 л |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermex ID-50 H Smart
Усі ціни 38 →Thermex Thermex ID 50 H (smart) | 13 983 грн. |
Водонагрівач Thermex ID 50 H (smart) | 10 830 грн. |
Водонагрівач Thermex ID 50 H (Smart) ID 50 H (Smart) | 12 091 грн. |
Водонагрівач Thermex ID 50 H (smart) | 11 956 грн. |
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Thermex ID 50 H (smart) | 12 333 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Thermex ID-50 H Smart
Ціни на Thermex ID-50 H Smart |
---|---|---|---|---|
Thermex ID-50 H Smart | від 10 830 грн. | 41 пропозиція | ||
Thermex ID-80 H Smart | від 13 990 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →