Бойлер Thermex SPR 30 V
Фото 2 |
Thermex SPR 30 V 30 л50 л |
|
Стильний електричний накопичувальний водонагрівач невеликої ємності (30 л) для вертикального настінного монтажу в приміщеннях з дефіцитом вільної площі. Відрізняється можливістю роботи в двох режимах потужності (економічний 1,5 кВт і форсований 2,5 кВт), швидким підігрівом води і порівняно компактними габаритними розмірами, що дозволяє монтувати його в ніші/кути, домагаючись економії вільного простору.
Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для побутового застосування в кухнях або санвузлах розрахованих на 1 чол. Може бути корисний в умовах медичного або масажного кабінету. Спеціальна система подачі холодної води попереджає швидке змішування її з підігрітою, що збільшує питомий вихід гарячої води (стосовно загального об'єму). Водонагрівач Thermex SPR 30 V має просту і перевірену часом конструкцію зі стійкими до корозії трубчастим електричним нагрівальним елементом сумарною потужністю 2500 Вт (1000+1500 Вт).
Настільки значний показник забезпечує швидкий підігрів всього об'єму бака до максимальних 75 °C всього за 40 хв. Регулювання температури здійснюється надійним механічним термостатом. Для захисту внутрішнього сталевого бака використовується стеклобиофарфоровое покриття, що наноситься за технологією BIO-Glasslined. Також передбачений магнієвий анод і якісна пінополіуретанова теплоізоляція.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
6 5 3 15 |
Придбавався для встановлення у виробничому приміщенні. Удома у мене вже був подібний накопичувальний електричний водонагрівач і я в курсі наскільки повільними можуть бути такі системи. Тому вибрав одну із найшвидших, у сенсі швидкості нагріву, моделей. Перший плюс покупки – це її заслужена торгова марка. Особисто я з нею знайомий близько 20 років і це справді якісна техніка. По-друге, у цього водонагрівача виключно хороше співвідношення об'єму води та електричної потужності. У бюджетних моделях 50-літрових бойлерів часом зустрічаються ТЕНи на 1200 Вт, а тут 30-літровий об'єм зігрівається 2500-ватним нагрівачем. Правда виробник називає такий режим форсованим, а номінальний дає близько 1500 Вт, але це вже зокрема, головне, що теплу воду з цього бойлера можна отримати вже через 15 хвилин, а гаряча гаряча виходить трохи більше, ніж через 30 хвилин. Якщо використовувати номінальний режим, час розтягується майже прямо пропорційно потужності. Регулятор температури тут механічний, найпростіший і стійкий до дурнів. Працює завжди, незалежно від напруги та її коливань. По-третє, традиційно для Термекс, водонагрівач добре захищений від корозії. Усередині сталевого міцного бака знаходиться склокерамічне покриття, тобто. перший захисний бар'єр, додатково до цього встановлений магнієвий анод, що забезпечує протекторну електрохімічний захист. Компонування корпусу цієї моделі не надто вдала. Я вважаю, що накопичувальні бойлери невеликого об'єму повинні мати меншу глибину. У цьому випадку буде простіше знаходити потрібне місце для монтажу. Через півроку при нагріванні з'явився виразний шум, не інакше як накип наріс. |
мы никак не можем найти нормальную инструкцию по разборке и замене анода... в сервисном центре сказали лаконично: ищите анод 200 на шпильке. {-nl-}кто разбирал и менял анод - поделитесь секретами, пожалуйста!!! как это вообще делать? какую под анод прокладку надо? какие ключи должны быть?...{-nl-}заранее благодарю! да обычный нагреватель. вроде греет. но долго. и если не ждать 2 часа - горячая вода быстро кончается, и докупываешься холодной(( получить какую-либо сервисную информацию невозможно - в колл-центре очень скупы на комментарии. а в городе нету ни одного специалиста, кого можно было бы пригласить - хотя раньше был целый сервисный центр!... Татьяна Воронович: користуюся Thermex Sprint місяць і більше |
- Індикатор нагрівання
- Модель 50 SPR-V — об'єм 50 л, час нагріву — 65 хв
- Модель 80 SPR-V — обсяг 80 л, час нагріву — 105 хв
- Модель 100 SPR-V — обсяг 100 л, час нагріву — 130 хв
Модификації Thermex SPR 30 V
Ціни на Thermex SPR 30 V |
---|---|---|---|---|
Thermex SPR 30 V | від 4 470 грн. | 1 пропозиція | ||
Thermex SPR 50 V | від 6 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Thermex SPR 100 V | від 7 099 грн. | 1 пропозиція |