Бойлер Thermex Hit Pro H-10 O (111 001)
Відео 4Фото 7 |
Thermex Hit Pro H-10 O |
|
Компактний накопичувальний водонагрівач бюджетної цінової категорії, який займає мінімум вільного місця. Виріб оснащений невеликим 10-л баком, покритий зсередини склокерамікою. Повний об'єм підігрівається на 45 °C буквально за 20 хвилин, а максимальна робоча температура доходить до 70 °C. За допомогою розташованої на передній стінці корпусу ручки терморегулятора користувач може виставляти економний або максимальний режим роботи, а в разі перевантаження або відсутності води спрацьовує автоматичний захист.
Бойлер Thermex Hit Pro H-10 O комплектується 1,5-кВт Теном, безпосередньо підключається до побутової однофазної мережі змінного струму. Висновки для приєднання розведення знаходяться знизу і для правильного монтажу позначені кольоровим маркуванням. Для електрохімічного захисту бака від появи іржі застосовується анод з активного магнію, тому завод-виробник гарантує безперебійну експлуатацію обладнання протягом не менше трьох років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Купити Thermex Hit Pro H-10 O
Усі ціни 45 →Thermex Thermex Hit Pro H 10 O (pro) | 3 900 грн. |
Водонагрівач Thermex H 10 O (pro) | 3 250 грн. |
Водонагрівач Thermex H 10 O (pro) | 3 899 грн. |
Водонагрівач Thermex H 10 O (pro) H 10 O (pro) | 3 899 грн. |
Водонагрівач Thermex Hit Pro H 10 O (pro) | 3 610 грн. |
Модификації Thermex Hit Pro H-10 O
Ціни на Thermex Hit Pro H-10 O |
---|---|---|---|---|
Thermex Hit Pro H-10 U | від 3 743 грн. | 1 пропозиція | ||
Thermex Hit Pro H-10 O | від 3 250 грн. | 48 пропозицій | ||
Thermex Hit Pro H-15 U | від 3 599 грн. | 45 пропозицій | ||
Thermex Hit Pro H-15 O | від 3 590 грн. | 48 пропозицій | ||
Thermex Hit Pro H-30 O | від 4 340 грн. | 45 пропозицій |