Бойлер Thermex IF-80 V
Відео 12Фото 8 |
Thermex IF-80 V |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermex IF-80 V
Усі ціни 9 →Водонагрівач Thermex IF 80 V (smart) | 8 419 грн. |
Thermex IF 80- V (eco) | 9 256 грн. |
Водонагреватель Thermex IF 80 (Smart) | 11 097 грн. |
Бойлер Thermex IF 80-V (Еко) | 10 574 грн. |
Thermex IF 80- V (pro) | 10 700 грн. |
ще 4 пропозиції
Відгуки 119 | 41 16 18 29 |
Не раджу нікому! Начебто нержавіюча сталь, але іржавіє на швах, де приварені петлі. Корпус тінів окислюється за рік і протикає. Немає Ціна дорого користуюся Thermex IF-80 V більше року |
Купила електроводонагрівач пів року тому, він потік. Вся емаль усередині поржавіла. Зараз немогу досягти заміни за гарантією. Швидко гріла воду. Халтурники. Ненадійний виробник. користуюся Thermex IF-80 V місяць і більше рекомендую не купувати |
Щоб уникнути надмірного геморою, спочатку позбавився від 700 Вт тену (абсолютно не потрібен). Щопівроку зливаю воду, знімаю, розбираю і промиваю бак з очищенням тену від накипу. Забрудненість цілком залежить від якості води. За потреби міняю анод. Шипіння - явна ознака того, що бак з тенами час чистити (до цього не допускаю, суворо - раз на півроку). За 10 років експлуатації змінив опори на силовій платі (все одразу). Думаю, щоб заздалегідь купити її запасну, бо швидко не знайдеш, а без гір води ніяк. Зауважив, що з часом гріє воду сильніше за задану температуру. Чому? Ще не розібрався. Бойлер працює вже понад 10 років. Незручне розбирання. |
Показано 3 з 119 відгуків
ще 10 відгуків
anonim
17 жовтня 2016, 13:53
Отключается дисплей и сама кнопка нагрева #
После включения боллера в розетку и включения кнопки нагрева, примерно через 10-15 мин., температура нагревается на 5-10 градусов. Сам нагрев отключается, дисплей не показывает температуру или показывает пол циферки. Я выключаю из розетки на 10 мин., опять включаю, и все тоже самое 10 градусов, 15 минут работы и отключение. Что можно сделать?
anonim
9 липня 2015, 15:55
Сколько стоит тена #
В этом месяце предстоит покупка водогрея в Воротник ,я склоняюсь к термексу плоскому на 80 , но терзают сомнения что много кто пишет :- тены горят, ошибки выдает, и даже у кого то вроде проржавел и потек . И еще один момент на что делать акцент при покупке ?чей изготовитель сейчас считается скмым надежным? И по гарантии какие есть нюансы?
Заранее спасибо.
anonim
20 червня 2015, 09:25
Не горит дисплей на водонагревателе #
поменял тэны включил его он нагрел градусов до 30 а потом погас а покетник горит
Показано 3 із 70 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості водонагрівача Thermex IF-80 V:
- Термометр
- Швидкий нагрів
- Підводка нижня
THERMEX | IF 30 V | IF 50 V | IF 80 V | IF 100 V |
Потужність, Вт | 2000 | 2000 | 2000 | 2000 |
Об'єм бака, л | 30 | 50 | 80 | 100 |
Час нагріву, хв | 50 | 80 | 130 | 160 |
Розміри приладу (ВхШхГ), мм | 612x436x235 | 887x436x235 | 1025x493x270 | 1245x493x270 |
Модификації Thermex IF-80 V
Ціни на Thermex IF-80 V |
---|---|---|---|---|
Thermex IF-30 V | від 6 046 грн. | 10 пропозицій | ||
Thermex IF-50 V | від 7 469 грн. | 9 пропозицій | ||
Thermex IF-50 H | від 11 878 грн. | 1 пропозиція | ||
Thermex IF-80 V | від 8 419 грн. | 9 пропозицій | ||
Thermex IF-80 H | від 13 834 грн. | 1 пропозиція | ||
Thermex IF-100 V | від 10 489 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →