Бойлер Thermex Ceramik 80 V (111 103)
Відео 1Фото 6 |
Thermex Ceramik 80 V |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Купити Thermex Ceramik 80 V
Усі ціни 57 →Thermex Thermex Ceramik 80 V | 10 139 грн. |
Водонагрівач Thermex Ceramik 80 V | 9 040 грн. |
Thermex Водонагрівач електричний Thermex Ceramik 80 V | 7 973 грн. |
Водонагрівач Thermex Ceramik 80 V | 10 139 грн. |
Водонагрівач Thermex Ceramik 80 V | 10 025 грн. |
Непоганий бюджетник з 5-річною гарантією на бак
Недорога і безвідмовна водонагрівальна техніка бренду Thermex користується підвищеною увагою вітчизняного споживача. Лінійку популярних електричних бойлерів ємністю 80 л нещодавно поповнила модель Thermex Ceramik 80 V зі склокерамічним внутрішнім покриттям плоского сталевого бака, виготовленого за технологією Double Tank. Биостеклофарфор, нанесений на внутрішню стінку бака, міцно скріплюється з металом завдяки хорошим адгезивним властивостям. Склокерамічне покриття бака з антибактеріальними добавками виключає можливість накопичення шкідливих мікроорганізмів на внутрішніх стінках ємності, надовго зберігаючи воду чистою, а вбудований магнієвий анод захищає металеві компоненти від корозії. Висока якість накопичувальної ємності бойлера дало змогу виробникові встановити на неї гарантію 5 років.
Середні характеристики
Це простий і надійний водонагрівач з одним нагрівальним елементом TitaniumHeat, виготовленим на основі нержавіючої сталі з високим вмістом титану. Матеріал ТЕНа володіє високою термічною і корозійною стійкістю, міцністю і довговічністю. Висока потужність нагрівального елемента 2 кВт дозволяє протягом 110 хвилин нагріти воду кімнатної температури 65 °С, що є непоганим показником продуктивності. Максимальна температура нагріву води 75 °С. Нагрівач працює в триступінчатому режимі потужності: економічний 0.7 кВт, стандартний 1.3 кВт і прискорений 2.0 кВт. При цьому заявлені теплові втрати протягом добового періоду експлуатації не перевищують 1.6 кВт*год, а фактичне споживання електроенергії за рік становить 566 кВт*год.
Тільки вертикаль
Прилад оснащений механічним терморегулятором з кнопками перемикання режимів потужності, а також має додатковий захист від ураження електрострумом (УЗО), надлишкового тиску і перегріву. Пристрій розрахований виключно на вертикальний монтаж і підключається до водопроводу з робочим тиском від 0.5 бар до 7 бар через патрубок з приєднувальними розмірами G1/2. До недоліків моделі слід віднести відсутність захисних запобіжників від надлишкового тиску і від включення пристрою без води.
Модификації Thermex Ceramik 80 V
Ціни на Thermex Ceramik 80 V |
---|---|---|---|---|
Thermex Ceramik 30 V | від 5 333 грн. | 21 пропозиція | ||
Thermex Ceramik 50 V | від 6 434 грн. | 60 пропозицій | ||
Thermex Ceramik 50 H | від 9 399 грн. | 10 пропозицій | ||
Thermex Ceramik 80 V | від 7 973 грн. | 60 пропозицій | ||
Thermex Ceramik 80 H | від 11 149 грн. | 40 пропозицій | ||
Thermex Ceramik 100 V | від 8 397 грн. | 60 пропозицій |