Бойлер Thermex H-10 O
Відео 3Фото 1 |
Thermex H-10 O |
|
Компактний накопичувальний електричний водонагрівач ємністю 10 л у стильному малогабаритному корпусі. Є молодшою моделлю серії малолітражних водонагрівачів Thermex Hit Pro. Призначений для вертикального настінного монтажу, завдяки порівняно невеликій глибині (29 см) підійде для установлення в приміщеннях обмеженої площі. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для задоволення невеликих потреб у гарячому водопостачанні, що виникають, наприклад, на кухні, у масажному/медичному кабінеті, майстерні й інших подібних випадках.
Може оперативно, менш ніж за 20 хв, приготувати 10 л гарячої води з температурою до 75 °C. В основі конструкції водонагрівача Thermex H-10 O використаний міцний сталевий бак зі спеціальним термостійким склобіофарфоровим покриттям, нанесеним за технологією BIO-Glasslined. Додатковий захист сталі від корозії виконує електрохімічна протекторна система з магнієвим анодом. Настільки високу швидкість підігріву води забезпечує занурювальний трубчастий електричний нагрівач потужністю 1500 Вт в оболонці з нержавіючої сталі. Управління температурою здійснюється за допомогою простого й надійного механічного термостата. Для зменшення теплових втрат під час зберігання гарячої води є якісна пінополіуретанова теплоізоляція. Є захист від перегріву й запобіжний клапан, що спрацьовує за тиску більше 0.8 МПа.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Купити Thermex H-10 O
Thermex H-10 O (pro) | 3 300 грн. |
Бойлер THERMEX H 10 O | 3 732 грн. |
Водонагреватель Thermex H 10 O (PRO) | 3 969 грн. |
8 2 11 31 |
Купували невеликий бойлер у хімічну лабораторію. Гаряча вода потрібна для миття рук та хімічного посуду. Зійшлися на тому, що великий обсяг не потрібен, а ось швидкість нагріву має значення. Купили саме Thermex, тому що у цього виробника гарна репутація, зароблена ще 15 років тому. Гріє феноменально швидко. Десять літрів нагріваються до 75 градусів приблизно за півгодини. Компактний корпус, що легко помістився під раковину. Цікавий та оригінальний дизайн. Нічого схожого не зустрічав, шкода, але з-під раковини його все одно більше не видно. Є захист від перегріву та підвищеного тиску. Нічого особливо примітного все досить стандартно. Оснащений пристроєм захисного відключення, що не може не тішити. При короткому замиканні або більш грізних неприємностях водонагрівач просто автоматично знеструмиться. Надійне механічне керування. Якби ще й термометр поставили, було б взагалі чудово. Метал корпусу дуже тонкий, практично жерсть. Невдало сильно притиснув пальцем і залишився невдалий слід - вм'ятина. Усього один рік гарантії. Дуже мало, на мій погляд. Може це в мене вода така, але магнієвий анод вмирає повністю менше ніж за півтора роки, а без нього не можна експлуатувати, пишуть, що корозія буде. Ціна за відверто простий десятилітровий бойлер завищена. |
- Модель H-10 O — встановлення над раковиною
- Модель H-10 U — установка під раковину
- Модель H-15 — об'єм 15 л, час нагріву — 30 хв
- Модель H-30 — об'єм 30 л, час нагріву — 65 хв
Модификації Thermex H-10 O
Ціни на Thermex H-10 O |
---|---|---|---|---|
Thermex H-10 O | від 3 300 грн. | 3 пропозиції | ||
Thermex H-15 U | від 3 657 грн. | 2 пропозиції | ||
Thermex H-15 O | від 3 657 грн. | 2 пропозиції | ||
Thermex H-30 | від 4 472 грн. | 4 пропозиції |