Бойлер Thermo Alliance DT100H20G-PD
Фото 4 |
Thermo Alliance DT100H20G-PD |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermo Alliance 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermo Alliance.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermo Alliance DT100H20G-PD
Усі ціни 39 →Thermo Alliance Thermo Alliance DT100H20G(PD) | 12 353 грн. |
Бойлер електричний Thermo Alliance DT100H20G(PD) DT100H20GPD | 12 353 грн. |
Thermo Alliance Водонагрівач Thermo Alliance 100 л, мокрий ТЕН 2х(0,8+1,2) | 12 198 грн. |
Бойлер Thermo Alliance 100л мокрий ТЕН 2кВт (DT100H20GPD) | 12 199 грн. |
Водонагрівач Thermo Alliance DT100H20G(PD) | 12 044 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Thermo Alliance DT100H20G-PD
Ціни на Thermo Alliance DT100H20G-PD |
---|---|---|---|---|
Thermo Alliance DT30V20G-PD | від 6 799 грн. | 52 пропозиції | ||
Thermo Alliance DT30H20G-PD | від 6 898 грн. | 44 пропозиції | ||
Thermo Alliance DT50V20G-PD | від 7 999 грн. | 43 пропозиції | ||
Thermo Alliance DT50H20G-PD | від 8 109 грн. | 44 пропозиції | ||
Thermo Alliance DT80V20G-PD | від 9 253 грн. | 42 пропозиції | ||
Thermo Alliance DT80H20G-PD | від 9 799 грн. | 43 пропозиції | ||
Thermo Alliance DT100V20G-PD | від 11 184 грн. | 9 пропозицій | ||
Thermo Alliance DT100H20G-PD | від 10 917 грн. | 47 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →